AAPL
ریال۱۹۳
(-0.52%)
GOOG
ریال۱٬۰۸۶
(-0.25%)
GOOGL
ریال۱٬۰۸۷
(-0.33%)
AMZN
ریال۱٬۸۷۱
(+0.06%)
MSFT
ریال۱۳۳
(+0.31%)
FB
ریال۱۸۱
(+2.13%)
BRK.B
ریال۲۰۶
(+0.28%)
BABA
ریال۱۵۸
(-1.35%)
JPM
ریال۱۱۰
(+0.46%)
JNJ
ریال۱۴۰
(-0.24%)
BAC
ریال۲۸
(+0.52%)
XOM
ریال۷۵
(-0.19%)
WFC
ریال۴۶
(+0.91%)
V
ریال۱۷۰
(+0.38%)
WMT
ریال۱۰۹
(+0.51%)
RDS.B
ریال۶۴
(-0.5%)
RDS.A
ریال۶۳
(-0.5%)
INTC
ریال۴۶
(-0.78%)
T
ریال۳۲
(+0.36%)
UNH
ریال۲۴۶
(+0.39%)

Ad 1
Ad 2

لزوم تعیین موضوع‌های پژوهشی نوین در شرکت ملی گاز ایران

معاون وزیر نفت در امور گاز

معاون وزیر نفت در امور گاز تاکید کرد

کسب و کار نیوز:معاون وزیر نفت در امور گاز بر لزوم مرور پژوهش‌های شرکت ملی گاز در سال‌های اخیر تاکید کرد و گفت: باید موضوع‌های پژوهشی نوین در این شرکت مشخص شوند.

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از شانا, حسن منتظرتربتی در دهمین گردهمایی پژوهش و فناوری این شرکت با تاکید بر لزوم تسریع و تسهیل در امر پژوهش گفت: پژوهش، موضوع گسترده‌ای است که گاهی با ابهام‌هایی نظیر فعالیت‌های قابل انجام در حوزه پژوهش همراه می‌شود، اما دغدغه اصلی این حوزه، تفکیک موضوع پژوهشی است.
وی با بیان اینکه برنامه پژوهشی سال‌های اخیر در شرکت ملی گاز ایران باید مرور شود، اظهار کرد: تعیین موضوع‌های پژوهشی مزایای مهمی از جمله تعیین هدف و جلوگیری از اتلاف زمان و هزینه برای موضوعات تکراری را به دنبال دارد.
مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران با تاکید بر اهمیت اجرای روان‌سازی فرآیندهای پژوهشی، یادآور شد: این اقدام از تکرار و هدررفت بودجه جلوگیری می‌کند.
وی با اشاره به نقش مثبت پارک‌های فناوری و استارت‌آپ‌ها در حوزه پژوهش تصریح کرد: هدف از تشکیل استارت‌آپ‌ها، تعیین تکلیف تجاری‌سازی و ایده‌های ریسک‌پذیر است تا بدون دغدغه تامین سرمایه آغازین، ایده خود را به محصول تبدیل کنند.
به گفته تربتی، دغدغه مهم پارک‌های فناوری و استارت‌آپ‌ها، موضوع اشتغال‌زایی و تبدیل ایده به محصول است، بنابراین باید روی موضوعات و ایده‌های محتملی که به یک فرآیند منجر می‌شود تا طرح‌ها در مدت‌زمان کوتاه‌تری به سرانجام برسند، تمرکز شود.

همچنین مطالعه کنید:

مجلس

به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از ایسنا, علی‌اصغر یوسف‌نژاد، عضو هیئت رئیسه …

نظرات بسته شده است.