AAPL
ریال۱۹۳
(-0.52%)
GOOG
ریال۱٬۰۸۶
(-0.25%)
GOOGL
ریال۱٬۰۸۷
(-0.33%)
AMZN
ریال۱٬۸۷۱
(+0.06%)
MSFT
ریال۱۳۳
(+0.31%)
FB
ریال۱۸۱
(+2.13%)
BRK.B
ریال۲۰۶
(+0.28%)
BABA
ریال۱۵۸
(-1.35%)
JPM
ریال۱۱۰
(+0.46%)
JNJ
ریال۱۴۰
(-0.24%)
BAC
ریال۲۸
(+0.52%)
XOM
ریال۷۵
(-0.19%)
WFC
ریال۴۶
(+0.91%)
V
ریال۱۷۰
(+0.38%)
WMT
ریال۱۰۹
(+0.51%)
RDS.B
ریال۶۴
(-0.5%)
RDS.A
ریال۶۳
(-0.5%)
INTC
ریال۴۶
(-0.78%)
T
ریال۳۲
(+0.36%)
UNH
ریال۲۴۶
(+0.39%)

Ad 1
Ad 2

شرایط و ضوابط

آخرین به روز رسانی: 2018 آوریل 23

لطفا این شرایط استفاده ( “شرایط”، “شرایط استفاده”) را به دقت بخوانید قبل از استفاده از https://www.en-exchange.com وب سایت ( “خدمات”) توسط En-Exchange.com (عمل “ما” ، “ما”، و یا “ما”).

دسترسی شما به و استفاده از این سرویس در پذیرش خود را از و انطباق با این شرایط مشروط شده است. این شرایط به تمام بازدید کنندگان، کاربران و دیگران که دسترسی یا استفاده از سرویس اعمال می شود.

با دسترسی به و یا با استفاده از این سرویس شما موافقت خود را با این شرایط محدود می شود. اگر شما با هر بخشی از شرایط اختلاف نظر دارند پس از آن شما ممکن است این سرویس دسترسی پیدا کنید.

لینک به سایت های دیگر

خدمات ما ممکن است لینک به وب سایت های شخص ثالث و یا خدمات است که متعلق نیست و یا توسط En-Exchange.com کنترل باشد.

En-Exchange.com هیچ کنترلی بر، و هیچ مسئولیتی در قبال، محتوای، سیاست رازداری یا هر وب سایت های شخص ثالث یا خدمات، ندارد. شما بیشتر موافقت می کنید که En-Exchange.com نباید مسئول یا مسئول، به طور مستقیم یا غیر مستقیم، هر گونه خسارت یا خسارت به دلیل و یا احتمالا به دلیل یا در ارتباط با استفاده یا تکیه بر هر یک از مطالب این ترتیب، کالا و یا خدمات ایجاد می شود موجود در یا از طریق وب سایتها یا خدمات مانند.

ما به شدت توصیه شما را به خواندن شرایط و ضوابط و سیاست حفظ حریم خصوصی از هر وب سایت های شخص ثالث و یا خدماتی که شما مراجعه کنید.

قانون حاکم

این شرایط باید اداره شود و مطابق با قوانین ایالات متحده بدون توجه به تعارض مفاد قانون است.

شکست ما برای به اجرا درآوردن هر گونه حق یا مقررات این ضوابط در نظر گرفته نمی شود چشم پوشی از آن حقوق. اگر هر یک از مقررات این شرایط برگزار می شود نامعتبر است و یا غیر قابل اجرا توسط دادگاه، باقی مانده از مفاد این شرایط خواهند بود. این شرایط توافق کامل بین ما در مورد خدمات ما تشکیل می دهند، و جایگزین و جایگزین کلیه قراردادهای قبلی ما ممکن است بین ما در رابطه با سرویس.

تغییرات

ما این حق را، با صلاحدید ما، به تغییر و یا جایگزینی این شرایط در هر زمان. اگر تجدید نظر مواد این است که ما سعی خواهد کرد به ارائه حداقل 15 روز اطلاع قبلی به هر شرایط جدید در نظر گرفتن اثر. آنچه به منزله یک تغییر مواد خواهد شد در صلاحدید ما تعیین می شود.

با ادامه دسترسی و یا استفاده از خدمات ما پس از آن تجدید نظر موثر می شوند، شما موافقت خود را با شرایط و ضوابط اصلاح محدود می شود. اگر شما به شرایط جدید را قبول ندارند، لطفا با استفاده از این سرویس است.

تماس با ما

اگر شما هر گونه سوال در مورد این شرایط، لطفا با ما تماس بگیرید.