AAPL
ریال۱۹۳
(-0.52%)
GOOG
ریال۱٬۰۸۶
(-0.25%)
GOOGL
ریال۱٬۰۸۷
(-0.33%)
AMZN
ریال۱٬۸۷۱
(+0.06%)
MSFT
ریال۱۳۳
(+0.31%)
FB
ریال۱۸۱
(+2.13%)
BRK.B
ریال۲۰۶
(+0.28%)
BABA
ریال۱۵۸
(-1.35%)
JPM
ریال۱۱۰
(+0.46%)
JNJ
ریال۱۴۰
(-0.24%)
BAC
ریال۲۸
(+0.52%)
XOM
ریال۷۵
(-0.19%)
WFC
ریال۴۶
(+0.91%)
V
ریال۱۷۰
(+0.38%)
WMT
ریال۱۰۹
(+0.51%)
RDS.B
ریال۶۴
(-0.5%)
RDS.A
ریال۶۳
(-0.5%)
INTC
ریال۴۶
(-0.78%)
T
ریال۳۲
(+0.36%)
UNH
ریال۲۴۶
(+0.39%)

Ad 1
Ad 2

سیاست حفظ حریم خصوصی

آخرین به روز رسانی: 2018 آوریل 23

En-Exchange.com ( “ما”، “ما”، و یا “ما”) به اجرا در En-Exchange.com وب سایت ( “خدمات”).

این صفحه به شما اطلاع از سیاست های ما در مورد جمع آوری، استفاده و افشای اطلاعات شخصی هنگام استفاده از خدمات ما است.

ما نمی خواهد استفاده یا به اشتراک گذاری اطلاعات خود را با مواردی که در این سیاست حفظ حریم خصوصی است.

ما با استفاده از اطلاعات شخصی شما برای ارائه و بهبود خدمات. با استفاده از این سرویس، شما به جمع آوری و استفاده از اطلاعات دیدن همه موارد مطابق با این سیاست. بجز در مواردی که این خط مشی رازداری تعریف، شرایط مورد استفاده در این سیاست حفظ حریم خصوصی دارای معانی همان است که در ضوابط و شرایط ما در https://www.en-exchange.com دسترس

اطلاعات جمع آوری و استفاده

در حالی که با استفاده از خدمات ما، ما ممکن است شما بخواهید به ما با برخی از اطلاعات شناسایی شخصی است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای تماس و یا شناسایی شما فراهم کند. اطلاعات شناسایی شخصی ( “اطلاعات شخصی”) ممکن است شامل، اما نه محدود به:

ورود داده

ما جمع آوری اطلاعات است که مرورگر خود را می فرستد هر زمان که شما خدمات ما ( “ورود اطلاعات”) مراجعه کنید. این ورود داده ها ممکن است شامل اطلاعاتی از قبیل پروتکل کامپیوتر شما به اینترنت ( “آی پی”) آدرس، نوع مرورگر، نسخه مرورگر، صفحات خدمات ما که بازدید می کنید، زمان و تاریخ سایت بازدید میکنید، زمان صرف شده در این صفحات و دیگر آمار.

گوگل حستبلیغ و کوکی DoubleClick

گوگل، به عنوان یک فروشنده شخص ثالث، با استفاده از کوکی در خدمت تبلیغات در خدمات ما است.

بیسکویت ها

کوکی ها فایل های با مقدار کمی از داده ها، که ممکن است شامل یک شناسه منحصر به فرد ناشناس هستند. کوکی ها به مرورگر خود را از یک وب سایت فرستاده شده و ذخیره بر روی هارد دیسک کامپیوتر شما.

ما با استفاده از “کوکی ها” برای جمع آوری اطلاعات است. شما می توانید مرورگر خود دستور برای رد کردن همه کوکیها یا تعیین زمانی که یک کوکی در حال ارسال. با این حال، اگر شما کوکی ها را قبول نمی کند، شما ممکن است قادر به استفاده از برخی بخشهایی از خدمات ما است.

ارائه دهندگان خدمات

ما ممکن است شرکت های شخص ثالث و افراد استخدام به منظور تسهیل خدمات ما، به ارائه خدمات از طرف ما، برای انجام خدمات خدمات مربوط و یا کمک به ما در تحلیل چگونگی خدمات ما استفاده شده است.

این اشخاص ثالث دسترسی به اطلاعات شخصی شما تنها برای انجام این وظایف از طرف ما داشته باشند و موظف به افشای یا استفاده از آن برای هر هدف دیگر.

امنیت

امنیت اطلاعات شخصی شما برای ما مهم است، اما به یاد داشته باشید که هیچ روش انتقال از طریق اینترنت، و یا روش ذخیره سازی الکترونیکی 100٪ امن است. در حالی که ما در تلاش برای استفاده از ابزار تجاری قابل قبول برای حفاظت از اطلاعات شخصی شما، ما می تواند امنیت مطلق آن تضمین نمی کند.

لینک به سایت های دیگر

خدمات ما ممکن است لینک به سایت های دیگر که توسط ما عمل نمی باشد. اگر شما بر روی لینک کلیک کنید شخص ثالث، به شما خواهد شد به سایت که شخص ثالث است. ما به شدت توصیه شما را به بررسی سیاست حفظ حریم خصوصی از هر سایت بازدید می کنید.

ما هیچ کنترلی بر، و فرض کنیم هیچ مسئولیتی در قبال محتوا، سیاست حفظ حریم خصوصی یا اعمال هر گونه سایت های شخص ثالث و یا خدمات است.

حفظ حریم خصوصی کودکان

خدمات ما به افراد زیر 18 سال ( “کودکان”) آدرس نیست.

ما آگاهانه جمع آوری اطلاعات شناسایی شخصی از کودکان زیر 18. نیست اگر والدین یا قیم هستند و شما آگاه باشید که کودک خود را به ما با اطلاعات شخصی ارائه شده، لطفا با ما تماس بگیرید. اگر ما کشف کنند که یک کودک زیر 18 ما را با اطلاعات شخصی ارائه شده، ما این اطلاعات را از سرورهای ما بلافاصله حذف کنید.

تغییرات در این سیاست حفظ حریم خصوصی

ما ممکن است سیاست حفظ حریم خصوصی از زمان به زمان به روز رسانی. ما شما را از هر گونه تغییر با ارسال سیاست حفظ حریم خصوصی در این صفحه را مطلع خواهد کرد.

به شما توصیه می نویسید: این سیاست حفظ حریم خصوصی دوره برای هر گونه تغییر. تغییرات در این سیاست حفظ حریم خصوصی موثر هستند زمانی که آنها در این صفحه نوشته شده.

تماس با ما

اگر شما هر گونه سوال در مورد این سیاست حفظ حریم خصوصی، لطفا با ما تماس بگیرید.