AAPL
ریال۱۹۳
(-0.52%)
GOOG
ریال۱٬۰۸۶
(-0.25%)
GOOGL
ریال۱٬۰۸۷
(-0.33%)
AMZN
ریال۱٬۸۷۱
(+0.06%)
MSFT
ریال۱۳۳
(+0.31%)
FB
ریال۱۸۱
(+2.13%)
BRK.B
ریال۲۰۶
(+0.28%)
BABA
ریال۱۵۸
(-1.35%)
JPM
ریال۱۱۰
(+0.46%)
JNJ
ریال۱۴۰
(-0.24%)
BAC
ریال۲۸
(+0.52%)
XOM
ریال۷۵
(-0.19%)
WFC
ریال۴۶
(+0.91%)
V
ریال۱۷۰
(+0.38%)
WMT
ریال۱۰۹
(+0.51%)
RDS.B
ریال۶۴
(-0.5%)
RDS.A
ریال۶۳
(-0.5%)
INTC
ریال۴۶
(-0.78%)
T
ریال۳۲
(+0.36%)
UNH
ریال۲۴۶
(+0.39%)

Ad 1
Ad 2

بازدید معاون وزیر صنعت از شرکت فنرسازی زر گلپایگان

کسب و کار نیوز: معاون امور صنايع وزارت صنعت، معدن و تجارت از خطوط توليد فنرسازي زر گلپايگان از شركت‌هاي زيرمجموعه گروه خودروسازي سايپا بازديد كرد و در جريان فعاليت‌هاي اين واحد توليدي قرار گرفت.

 به گزارش کسب و کار نیوز به نقل از سایپانیوز، در بازدید دکتر فرشاد مقیمی و هیأت همراه که با حضور علی بختیار نماینده گلپایگان در مجلس شورای اسلامی، فرماندار گلپایگان و برخی دیگر از مسئولان این شهرستان برگزار شد، معاون امور صنایع وزارت صنعت، معدن و تجارت با حضور در خطوط تولید فنرسازی زر، فرایند تولید محصولات این شرکت را مورد بررسی قرار داد.

تأمین مواد اولیه مورد نیاز تولید، داخلی‌سازی دستگاه‌ها، تجهیزات و ماشین‌آلات مورد استفاده در شرکت، راه‌اندازی شیفت دوم کاری و اصلاح قراردادهای تأمین قطعات مورد نیاز مشتریان از جمله موارد دیگری بود که در این بازدید مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

گروه فنرسازی زر از شرکت‌های زیرمجموعه گروه خودروسازی سایپا به‌عنوان بزرگ‌ترین تولیدکننده فنر مورد نیاز محصولات خودرویی در کشور محسوب می‌شود و دارای سه کارخانه تولیدی در تهران، گلپایگان و استان سیستان و بلوچستان است.

در پویش ملی بومی‌سازی قطعات خودرو قرار است ظرفیت‌های موجود در شرکت‌های داخلی جهت طراحی و ساخت قطعات مورد نیاز خودروسازان در سراسر کشور مورد بهره‌برداری و استفاده قرار گیرد.

نظرات بسته شده است.